Szukasz wspaniałej przygody dla swojego dziecka? Sprawdź nas!

Dmuchańce

 

Dmuchańce to ciekawa i bezpieczna propozycja urozmaicająca wszelkiego rodzaju eventy, pikniki i festyny. Bawią się doskonale zarówno młodzi jak i dorośli pokonując swoje słabości oraz przyjmując dawkę zdrowego ruchu na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdują się:

 

Dmuchana ścianka wspinaczkowa

O wysokości 8 metrów i dwóch, różniących się poziomem trudności trasach. Posiadamy również sprzęt pozwalający rozstawić naszą ścianę praktycznie w dowolnym miejscu. Agregat prądotwórczy pozwala ustawić ją nawet na całkowitym odludziu, a zestaw przyrządów mocujących pozwala zamocować ją na praktycznie dowolnej nawierzchni, od standardowej trawiastej do wybrukowanej powierzchni przy szkole, na parkingu, w rynku.

  ścianka
zamek  


Dmuchany zamek - zjeżdżalnia

Atrakcja idealnie sprawdzająca się na imprezach z udziałem dzieci. Efektowny, przyciągający uwagę wygląd i możliwość ustawienia na dowolnej płaskiej nawierzchni sprawia, że zamek doskonale wpisuje się w formy festynów i pikników. Duża przepustowość dmuchańca pozwala bawić się wszystkim nawet na większych imprezach. Profesjonalna obsługa zadba o bezpieczne korzystanie z zamku.


Boisko - piłkarzyki na uwięzi


Wspaniała zabawa w której jednocześnie bierze udział 10 graczy, boisko ma wymiary 6x12m, a zawodnicy poruszają sie jedynie prawo-lewo więc o wyniku decyduje skuteczna współpraca i obranie dobrej strategii rozgrywki. Boisko doskonale sprawdza się podczas imprez integracyjnych, wycieczek, pikników oraz eventów.

   piłkarzyki

 

Koszt wynajmu ustalany jest indywidualnie po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Standardowo jest to 950zł (netto) za 5 godzin ustawienia i obsługi atrakcji.

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19