Szukasz wspaniałej przygody dla swojego dziecka? Sprawdź nas!

Nasz zespół

Tropem Przygody to Zespół nieprzypadkowych ludzi. Tworzą go harcerze i instruktorzy, którzy od kilkunastu lat współpracują ze sobą na płaszczyźnie życia harcerskiego. Jedną z najważniejszych cech Zespołu jest komplementarność – każdy wnosi tu swoje indywidualne umiejętności, zdobyte doświadczenie oraz niestandardowe pomysły. Każdy realizuje tu swoje pasje i rozwija zainteresowania. W ten sposób uzupełniamy się wzajemnie i tworzymy zgraną drużynę – reprezentację młodych i odważnych ludzi, realizujących swoje marzenia.

 

Marcin Dziewięcki  Prezes Zarządu


Motto: „Cele, nie marzenia”

Szef i motywator naszego Zespołu. W Tropem Przygody zajmuje się marketingiem i reklamą, a jego analityczno-techniczny umysł nieustannie wypełnia nasz czas kreatywnymi zadaniami. Jedną z jego pasji niezwiązanych z turystyką jest elektronika (podobno potrafi sterować jachtem przy użyciu smartfona). Doświadczenie w prowadzeniu własnego biznesu pomaga w sprawnym zarządzaniu Zespołem. Dla Marcina mało jest rzeczy trudnych i niewykonalnych, jest zorientowany na obrany cel, dlatego znany jest ze swojej spokojnej reakcji na każdy problem, traktując go słynnym już cytatem - „To tylko kwestia podejścia”. Jest także instruktorem Związku Harcerstwa Polskiego. Uwielbia żeglarstwo, sporty motorowodne oraz snowboard – jak sam mówi, za nic nie zamieni deski na narty. Próbował także windsurfingu, kitesurfingu i wakeboardingu. Mazury zna na pamięć, brał nawet udział w regatach Pucharu Polski. Lubi dreszczyk emocji i nietypowe, osobiste wyzwania – dowodził wyprawą żeglarską pokonania tzw. pętli mazurskiej oraz spływem rzeką Pisą na… tratwie z plastikowych butelek.

Uprawnienia:

 •  Kierownik oraz Wychowawca na obozach Tropem Przygody
 •  Instruktor ZHP w stopniu Przewodnika
 •  Morski Sternik Motorowodny
 •  Żeglarz Jachtowy
 •  Prawo jazdy od A do C+E (chętnie podwiezie ciężarówką na wieczór kawalerski)
 •  Certyfikat Asekuracji na sztucznych ściankach wspinaczkowych

 

Marcin Jedliński Wiceprezes Zarządu

MJ

Motto: „Nie czyń życia zbyt łatwym - stawiaj wyzwania”

Nasz specjalista ds. sprzedaży, szkoleń i zadań specjalnych. Podejmuje się zarządzania wszelkimi eventami i imprezami. Głowa pełna pomysłów w połączeniu z determinacją i osobistą potrzebą tworzenia nowych rozwiązań sprawiają, że „się zrobi się” wszystko, co jest do zrobienia. Wraz z drugim wiceprezesem tworzą nieoficjalny duet, który jest autorem odjechanych pomysłów, powstających w najmniej oczekiwanym miejscu i czasie. Energiczny i żywiołowy, potrafi być jednocześnie opanowany nawet w bardzo stresujących sytuacjach. Zawsze znajduje alternatywne rozwiązania, a pozytywnym podejściem stwarza niepowtarzalną atmosferę podczas obozów, wycieczek czy imprez firmowych. Zaraża wszystkich aktywnym działaniem i pozytywną energią – praca z Marcinem to przyjemność. Mocno zaangażowany w harcerstwo pełni wiele funkcji na kilku szczeblach Związku Harcerstwa Polskiego – stąd doświadczenie w zarządzaniu i organizacji. Nie lubi wątróbki, ale kocha góry – od Świętokrzyskich po Tatry. Zapytany, dlaczego w środku tygodnia, o godzinie 5.00 rano, ma zamiar zdobyć najwyższy szczyt Gór Świętokrzyskich, odpowie z uśmiechem – bo można ?


Uprawnienia:

 •  Kierownik oraz Wychowawca na obozach Tropem Przygody
 •  Instruktor ZHP w stopniu Podharcmistrza
 •  Instruktor survivalu
 •  Instruktor paintballa
 •  Certyfikat Asekuracji na sztucznych ściankach wspinaczkowych

 

Dariusz Plewa administrator strony internetowej, instruktor

DP

Motto: „Bój się życia przeżytego na pół gwizdka”

Najbardziej zadowolony i uśmiechnięty członek Zespołu, na co dzień zajmuje się stroną internetową i wyszukiwaniem potrzebnych informacji. Do momentu wyjścia z biura. Wtedy ujawnia prawdziwą twarz człowieka, który chce zaprzeczyć prawom fizyki. Wiele rzeczy robi w niekonwencjonalny sposób, łącznie z podróżowaniem. Jeśli ktokolwiek twierdzi, że nie da się jeździć na nartach pod górę, powinien najpierw poznać Darka. Kolejny techniczny i naukowy umysł w Tropem Przygody potwierdza swoimi dokonaniami, że „pragniemy kształtować rzeczywistość według swoich, często niestandardowych wizji”. 
Nie ośmielamy się zdradzać autorskich projektów urządzeń do swobodnych lotów, dlatego przedstawiamy Darka, jako naszego specjalistę od sportów ekstremalnych. Latem kitesurfing, zimą snowkiting. Jesienią i wiosną – piesze wędrówki po górach. Nikt z nas nie zrobił tylu kilometrów w Tatrach, wliczając te pokonane poza szlakiem.  

 

Uprawnienia:

 •  Wychowawca i instruktor na obozach Tropem Przygody
 •  Żeglarz Jachtowy
 •  Sternik Motorowodny
 •  Certyfikat Asekuracji na sztucznych ściankach wspinaczkowych

 

Andrzej Kasperkiewicz  Kierownik Biura

Motto: "Jakość a nie jakoś"

Nowy, pełnoprawny członek naszego Zespołu. Odpowiada za kontakt klientów z biurem i wszystko to co trzeba zrobić, żeby inni mogli dzielnie wykonywać swoje obowiązki. Ma hopla na punkcie bezpieczeństwa i zapobieganiu ryzyka w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zajmuje się profilaktyką i szkoleniami z pierwszej pomocy. Uczestnik  i współprowadzący kilkunastu międzynarodowych szkoleń dotyczących pracy z młodzieżą. Ma głowę pełną efektywnych i efektownych pomysłów. Pozyskuje środki unijne i realizuje projekty edukacyjne dla młodzieży. 

Pasjonat zarówno gier komputerowych jak i eurobiznesu; pokonanie go w tej grze jest niełatwym zadaniem -może się tym poszczycić jedynie kilka osób na świecie. Zamiłowany w górach świętokrzyskich, turysta pieszy i pilot naszych wycieczek. Mistrz pakowania plecaka i busa. Zawsze ma scyzoryk i rękawiczki pod ręką. Nie ocenia dnia przed zachodem słońca i zawsze jest przygotowany na każdą ewentualność. Lubi się szkolić w każdym kierunku - często można go spotkać na różnych kursach i warsztatach - szczególnie w okolicy stołu z ciasteczkami.

Uprawnienia:

 • Kierownik i wychowawca na obozach Tropem Przygody
 • Instruktor ZHP w stopniu Przewodnika
 • Ratownik Medyczny i Instruktor Pierwszej Pomocy
 • Trener umiejętności miękkich, liderstwa i wolontariatu
 • Kurs Kierowników Wycieczek Szkolnych

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19