Szukasz wspaniałej przygody dla swojego dziecka? Sprawdź nas!

Tropem Przygody

kptMłodość i profesjonalizm!

Patrząc na Zespół Tropem Przygody postronny obserwator zauważy grupę młodych aktywnych ludzi, którzy pragną kształtować rzeczywistość według swoich, często niestandardowych wizji. Jedną z takich, którą pieczołowicie wprowadzamy, jest wizja świata, w którym ludzie są uśmiechnięci, pełni humoru oraz chętni do podejmowania codziennych wyzwań. To w połączeniu z pasją do podróży i szeroko rozumianej turystyki sprawiło, że zawiązaliśmy Zespół, który pragnie pokazać młodzieży to co najpiękniejsze!

Dlaczego zatem profesjonalizm?

Nasz Zespół budują ludzie, którzy aktywnie działają z młodzieżą – czynni instruktorzy harcerscy, członkowie stowarzyszeń, wychowawcy i kierownicy dziesiątek wypoczynków. To co dla większości mogłoby być przeszkodą, dla nas jest atutem! Nie dość, że świetnie rozumiemy potrzeby młodzieży, że doskonale umiemy je zaspokajać, to jednocześnie patrzymy z perspektywy świadomych organizatorów setek imprez dla młodzieży.

W naszym portfolio znajdują się rajdy, wycieczki, obozy, kolonie, gry miejskie, imprezy sportowe, festiwale, koncerty…

Sami zapytajcie!

 

Poniżej możecie Państwo zapoznać się z naszym Zaświadczeniem o wpisie do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych oraz z Certyfikatem poświadczającym gwarancję ubezpieczeniową.

 

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19