Szukasz wspaniałej przygody dla swojego dziecka? Sprawdź nas!

Aktywnie


PAINTBALL

Paintball jest sportem zespołowym, którydostarcza ogromnych emocji i dużych dawek adrenaliny. Uprawiają go ludzie w każdymwieku, każdej płci, każdej profesji. O swojej skuteczności zawodnicy decydują sami, stawiając na dopracowaną taktykę i dokładne planowanie rozgrywki lub szybkość i determinację w dążeniu do celu. Najistotniejsze jest jednak zaangażowanie, zaufanie oraz współpraca.

     

 paintball
wspinaczka  


WSPINACZKA

Jest to sport zdobywający ostatnio coraz większą popularność wśród ludzi o różnych warunkach fizycznych. Zespół Tropem Przygody wychodzi naprzeciw tym potrzebom i w swojej ofercie posiada szereg kursów, szkoleń i treningów, jak również organizuje wyjazdy w skały, gdzie można spróbować swoich sił w praktyce.


QUADY I OFF ROAD

Coś dla wszystkich fanów motoryzacji i nie tylko! Na specjalnie przygotowanych torach, pod okiem instruktorów, oferujemy organizację wyścigów, specjalistycznych konkurencji, szkoleń oraz jazdy rekreacyjnej. Niezależnie, czy to Twój pierwszy raz, czy może jesteś starym wyjadaczem, gwarantujemy świetną zabawę dla Ciebie i Twojego teamu!

  quady
spływy  


SPŁYWY

Jedną z propozycji naszego Zespołu są spływy. Wyprawy stanowią oderwanie od szarości dnia codziennego, pozytywnie wpływają na samopoczucie i zdrowie, a także są ciekawym wyzwaniem, którego realizacja każdemu przyniesie dużo satysfakcji. Z nami nie musicie się o nic martwić! Przetransportujemy Wasz bagaż, zorganizujemy grilla lub ognisko, a dostarczony przez nas sprzęt będzie zawsze w 100% sprawny i bezpieczny.


STRZELNICA

Impreza strzelecka to bardzo atrakcyjna forma rekreacji dla pracowników, pomocna w budowaniu, jak i umacnianiu pozytywnych cech zespołu. Rywalizacja na strzelnicy daje możliwość bliższego poznania ludzi oraz poprawienia relacji między współpracownikami. Strzelectwo to także świetne ćwiczenie na koncentrację, umiejętność opanowania emocji oraz izolacji od rozpraszających czynników z najbliższego otoczenia.

  strzelnica
dmuchańce  


ATRAKCJE DMUCHANE

Nasze dmuchańce już z daleka sprawiają gigantyczne wrażenie! Podchodząc parę kroków bliżej, przekonają się Państwo, że dmuchane atrakcje stanowią wspaniałą rozrywkę nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych! Co więcej, podczas gry w piłkarzyki na uwięzi lub wspinaczki na sztucznej ściance, okaże się, że to co wydawało się dziecinnie proste, wcale takie nie jest.

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19