Szukasz wspaniałej przygody dla swojego dziecka? Sprawdź nas!

Imprezy Okolicznościowe


FESTYNY

Doświadczeni animatorzy o nieograniczonej wręcz wyobraźni zapewnią masę zabawy niezależnie od okoliczności. Dla Państwa przeprowadzimy zarówno formy dostosowane do pomieszczeń zamkniętych i wydzielonych miejsc publicznych, jak i różnorodne gry i zabawy na świeżym powietrzu z wykorzystaniem całej gamy małych i dużych atrakcji.

    
 
Festyny
Imprezy Branżowe  


IMPREZY BRANŻOWE

Korzystna umowa, wprowadzenie nowego produktu, jubileusz istnienia Firmy. Biznes daje dużo powodów do świętowania, a niektóre z nich warto w specjalny sposób podkreślić i wykorzystać do budowania lepszego klimatu wśród współpracowników. Udany bankiet pozwoli skutecznie i na długo poprawić morale, co z pewnością przełoży się na wydajność całej Firmy.


IMPREZY TEMATYCZNE

Chcesz zintegrować swój zespół? Idealnym pomysłem jest zaproszenie go na niebanalny wieczór tematyczny! Pracownicy zrelaksują się, a przeprowadzone gry sprawią, że komunikacja w zespole stanie się o wiele łatwiejsza. Nasze propozycje wieczorów to np. Biesiada, Las Vegas, Kryminalne Zagadki, PRL. Istnieje możliwość zaproponowania własnej tematyki wieczoru.

  Imprezy Tematyczne

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19