Szukasz wspaniałej przygody dla swojego dziecka? Sprawdź nas!

Wyjazdy


REJSY

Żeglarstwo to sport pozwalający szlifować charakter i rozwijać cechy odpowiedzialne za pracę zespołową. Rejs jest wyzwaniem, wspaniałą przygodą oraz okazją do połączenia aktywnego wypoczynku ze zwiedzaniem atrakcyjnych miejsc. Pływamy głównie po wodach basenu Morza Śródziemnego oraz Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

  Rejsy
Wypad Na Narty  


WYPAD NA NARTY

Nie od dziś wiadomo, że szaleństwo na stoku narciarskim jest idealną rozrywką dla ludzi chcących odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać ogromnych ilości pozytywnej energii. Początkujący przekonają się, że z nami zarówno narty, jak i deska, będą lekkie, łatwe i przyjemne, a bardziej wytrawnym sportowcom zagwarantujemy wymagające i zróżnicowane trasy.


WYCIECZKI ZAGRANICZNE

Każdy z nas marzył lub nadal marzy o wyruszeniu w nieznane i odkrywaniu nowych szlaków, lecz nie każdy z nas może sobie na to pozwolić. Warto więc spełnić chociaż część tych marzeń i udać się w zagraniczną podróż. Na Państwa życzenie zorganizujemy wyjazd w dowolne miejsce na świecie, z dowolnym programem i na dowolny okres czasu.

 

  Wycieczki Zagraniczne

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19