Szukasz wspaniałej przygody dla swojego dziecka? Sprawdź nas!

Integracja


WYJAZDY INTEGRACYJNE

Chciałbyś poprawić wydajność swojego zespołu? A może wzmocnić relacje biznesowe z partnerami lub klientami? Jeśli tak, to świetnym rozwiązaniem jest organizacja wyjazdu integracyjnego. Spędzone z nami kilka dni niewątpliwie wpłynie pozytywnie na jakość pracy. Zespół Tropem Przygody dla każdego klienta stworzy indywidualną i atrakcyjną ofertę.

  Wyjazdy Integracyjne
Gry Miejskie  


GRY MIEJSKIE I TERENOWE

Postawienie wyzwania to rewelacyjny sposób na zbudowanie relacji w zespole. Nasze Gry Miejskie i Terenowe to okazja do wypróbowania własnych sił. Zadania, które będą wykonywać uczestnicy, zintegrują grupę i pozwolą się odprężyć w atrakcyjny sposób. Gry pokazują także walory turystyczne miast, w których się odbywają. Na Państwa życzenie możemy stworzyć i przeprowadzić grę w dowolnym miejscu.


TEAM BUILDING

Żeby grupa stała się zgranym zespołem, potrzebuje okazji, aby ze sobą porozmawiać, poznać swoje mocne i słabe strony, a w końcu zaufać sobie nawzajem i nauczyć się na sobie polegać. Instruktor, który potrafi pokazać grupie, jak to zrobić, jest na wagę złota. Warto wziąć udział w zajęciach teambuildinowych, które pomogą nawiązać pozytywne relacje w zespole.

  Team Building
Warsztaty  


WARSZTATY

Kompleksowo organizujemy warsztaty, które pozwalają podnosić jakość pracy poprzez budowanie więzi między pracownikami. Znaczna część zajęć może także rozwinąć umiejętności przydatne w pracy. W naszej ofercie znajdują się warsztaty taneczne, muzyczne, liderskie, fotograficzne i wiele innych. Wszelakie zajęcia dopasujemy do zainteresowań pracowników.

KONTAKT

Tropem Przygody sp. z o.o.

ul. Olszewskiego 6 p. 1.17 SKYE

25-663 Kielce

mail:

tel. 41 300 01 19